Contact

Klimatro BV                               Klimatro BV

Weerterveld 79                         Rondven 26 A

6231 NC Meerssen                  6026 PX Maarheeze

Algemeen: 046-4431413

Klimatro Meerssen

Wat we beloven doen we

Klimatro

Wil van der kruijs

Eigenaar / Projectleider

06- 203 525 11

w.vanderkruys@klimatro.nl

John Kuijpers

Eigenaar / software-engineer

06- 270 238 27

j.kuijpers@klimatro.nl

Kristel van Haaren

Administratie (ma, di, do)

046- 457 00 39

k.vanhaaren@klimatro.nl

Hans Delvoux

Calculatie / panelen / Migratie

046- 457 00 34

h.delvoux@klimatro.nl

Gerard van den Ende

Calculatie bekabeling

046- 457 00 33

g.vandenende@klimatro.nl

Chris Bol

Hardware engineer

046- 457 00 37

c.bol@klimatro.nl

Myrthe Bosch

Hardware engineer (ma, di, wo, do)

046- 457 00 36

m.bosch@klimatro.nl

Leon Severens

Hardware engineer / planning

046- 457 00 35

l.severens@klimatro.nl

  Jeroen Weinreich

   Werkvoorbereiding panelen / planning

046- 457 00 31

j.weinreich@klimatro.nl

 Paul Willems

  Werkvoorbereiding bekabeling / planning

06-51 55 45 82

p.willems@klimatro.nl

Albert Nelissen

Software engineer

06-53 54 82 43

a.nelissen@klimatro.nl

Contact

Vul uw gegevens in en wij nemen snel contact met uw op.

15 + 14 =

OF