Over ons

Contactpersonen

My Story.
My Mission.

Klimatro beschikt al tientallen jaren over een gespecialiseerde afdeling, die zich bezighoudt met meet- en regeltechniek voor klimaatinstallaties, gebouwbeheer en procesinstallaties. Wij hebben hiervoor alle disciplines, zoals projectleiding, hard- en software engineering, paneelbouw, bekabeling en inbedrijfstellen, in eigen huis. Onze medewerkers zijn specifiek opgeleid om deze complexe technieken uitstekend te kunnen toepassen. Een uitgebreid kwaliteitssysteem bestaande uit procedures, instructies en checklijsten vormt de basis voor een gegarandeerd succes!

Wil van der kruijs

Eigenaar / Projectleider

06- 203 525 11

w.vanderkruys@klimatro.nl

John Kuijpers

Eigenaar / software-engineer

06- 270 238 27

j.kuijpers@klimatro.nl

Administratie

Administratie (ma, di, do)

046- 457 00 39

administratie@klimatro.nl

Hans Delvoux

Calculatie / panelen / Migratie

046- 457 00 34

h.delvoux@klimatro.nl

Gerard van den Ende

Calculatie bekabeling

046- 457 00 33

g.vandenende@klimatro.nl

Chris Bol

Hardware engineer

046- 457 00 37

c.bol@klimatro.nl

Myrthe Bosch

Hardware engineer (ma, di, wo, do)

046- 457 00 36

m.bosch@klimatro.nl

Leon Severens

Hardware engineer / planning

046- 457 00 35

l.severens@klimatro.nl

  Jeroen Weinreich

   Werkvoorbereiding panelen / planning

046- 457 00 31

j.weinreich@klimatro.nl

 Paul Willems

  Werkvoorbereiding bekabeling / planning

06-51 55 45 82

p.willems@klimatro.nl

Albert Nelissen

Software engineer

06-53 54 82 43

a.nelissen@klimatro.nl